3ohm.ru

window.adb_site_type = 'ucoz';
window.adb_showcrit = 0 ;
window.adb_abandoned = 0 ;
window.ucoz_site_type = 'ucoz' ;

Напередодні проведення VI Всесвітніх бойківських фестин, організаційний комітет, - в складі Михайла Вагіля (голова оргкомітету), Оксани Павлик (заступник голови), Руслани Юсипович (секретар), Богдана Жидика, Катерини Гоголевської, Петра Косачевича, Івана Костюка, Богдана Ладаная, Миколи Михайлика, Михайла Павлика, Ганни Семків та Мирона Якима (члени оргкомітету) провів засідання і визначив переможців ХХІ літературно-краєзнавчого конкурсу.
З 75 учасників, 15 нагороджено дипломами лауреата, 17 -дипломами І ступеня, 16 - дипломами ІІ ступеня, 20 - дипломами ІІІ ступеня. Семеро учасників удостоїлись подяк.
Лауреатами визнані:
Світлана Біленька (м.Київ)- головний редактор журналу «Українська родина»;
Олександр Глінка (м.Львів)- за книгу «Старий Самбір за сивиною століть»;
Андрій Грущак (м.Дрогобич)- за книги «Над прірвою», «І слівцем і топірцем», «Дощ»;
Ігор Дах (м.Червоноград)- за книги «Слідами війни», цикл віршів «Співають приспані кургани»;
Олексій Дмитрах (м.Рудки) - за книги «Україна і Росія у війнах», «Мова і «язык»;
Леонід Козярчук (м.Луцьк)- за книгу «Сторінки історії містечка Рожище»:
Іван Ніточко, Марія Вернигора (м.Одеса)- за книгу «126 днів: історія останньої депортації»;
Оксана Павлик (м.Турка)- за серію опублікованих статей на бойківську тематику в журналі «Українська родина»;
Ярослав Радевич-Винницький (м.Дрогобич)- головний редактор літопису «Бойківщина»;
Віра Політаєва (м.Самбір)- за збірку віршів «Серце, сповнене любов’ю»;
Роман Соловчук (м.Борислав)-за книгу «Дві брами»;
Тимчак Олег (м.Самбір)- за книгу «Мамині мальви»;
Романія Торбич (м.Новояворівськ) - за книгу «Животоки. Історія села Рогізно на Яворівщині»;
Роман Пастух (м.Дрогобич)- за книгу «Шлях у віки»;
Йосип Фиштик (м.Дрогобич) - за книги «Під небесами Франкових дум», «Євродім».
Дипломантами І ступеня стали
Марія Войтик (м.Теплодар)-за книгу для дітей «Книжечка для Єви»;
Юлія Драгун (с.Новоселиця, Закарпатська обл.) -за книгу оповідань «Мереживо чудесних мрій», і книгу для дітей «Небом сонечко гуляє»;
Ольга Ганущак (м.Львів) - за книгу «101 рецепт бойківської кухні»;
Петро Зборовський (м.Турка)- за публікацію статей «Різдвяний цикл свят на Турківщині», «Собань.Традиції села Боберка Турківського району Львівської області» (журнал «Музика» №6 2016р., №1 2017р.);
Марія Куперь (м.Ужгород)- за книгу «Немає кращого, як у цьому світі жити»;
Ганна Лисенко (м.Івано-Франківськ) - за книгу «Над потоком Чорним»;
Степан Лепех (м.Львів) - за книги «Духовна поезія», «Хресна дорога»;
Галина Могильницька (м.Одеса) - за збірку віршів «Карпатський пісенник українського воїна-захисника Вітчизни»;
Василь Сторонський (м.Дрогобич) -за книги «Моє небо», «На Дрогобицькім майдані», «Розмова за філіжанкою кави»;
Василь Тарчинець (м.Одеса) - автор та упорядник книги «Рекітське сузір’я»,
Степан Павлюк (м.Новий Розділ) - за книгу «Тіні неправду не кажуть»;
Олексій Угнівенко (м.Волноваха, Донецька обл.) -за книгу «Самородок із Самбора»;
Іван Фідик (м.Старий Самбір) - за книгу «Нитка Аріадни»;
Юлія Фиштик (м.Дрогобич)- за книгу «Рай на землі»;
Ія Ходорівська (м.Калуш) - за літературно-художнє видання «Віра допомагає жити»;
Стефан Чопко (м.Брюховичі) - за книгу «Вересневі дзвони»;
Василь Щеглюк (м.Львів) - за збірку віршів «На хвилях дум та реалій», збірку сатири і гумору «Драконові зуби».
Дипломи II ступеня отримали
Роман Банський (м.Дрогобич) -за книгу «Роздуми про розділене християнство», збірку поезії «Пшениця і кукіль», «Свіча»;
Леся Блаватовська (м.Торчин, Волинська обл.) -за книги «Всі хочуть жити довго в доброму здоров’ї», «Чупакабра», «Ото полковник АТО»; Лариса Волошенюк (м.Торчин, Волинська обл.)- за книги «Ти мій ангел», «Зірка Полин»;
Роксолана Данчин (м.Самбір) - директор музею «Бойківщина»;
Наталія Дев’ятко ( м.Дніпро) - за книгу новел «Злато сонця, синь води»;
Богдан Дячишин (м.Львів) - за книги «Слово про вічне», «Думи пам’яті»;
Василь Здоровик (м.Львів) - за збірку поезії «Коли дощ», «Здаля»;
Ольга Журавчик (с.Завадівка, Турківський р-н) - за цикл віршів «За що я люблю Україну», «Путівник с.Завадівка Турківського району»;
Василь Лило (м.Городок) - за збірку віршів гумористичного спрямування «Бабагапка»;
Галина Матвіїшин (м.Чернівці) - за публікацію матеріалів у періодичній пресі про бойківські таланти, звичаї і традиції;
Ростислава Павлишин (м.Львів) - за книгу «Америка: втрачений чи віднайдений рай»;
Стефанія Пахольчук (с.Страшевичі, Старосамбірський р-н) - за книгу поезії «У Франковім краї»;
Лев Плахтій (м.Львів) - за збірку історичних нарисів;
Тетяна Прус (м.Суми) -за книги «Грані слова», літературний альманах «Слово»;
Микола Турківський (м.Прилуки) -за книгу для дітей «Вовк Гончар»;
Степан Яким (м.Дрогобич)- за книгу поезії «Ми лиш в гостях на цій землі».
Дипломів III ступеня удостоїлися
Микола Вегеш (м.Ужгород)- за дослідження «Карпатська Січ»;
Мирослав Воньо (м.Хмельницький) - за збірку пісень;
Мирон Гавришкевич (м.Сокаль) - за книгу «Дорогами спогадів»;
Марія Грицан (с.Красна, Закарпатська обл.) -за збірку поезії «Щастя любити»;
Ігор Зачко (м.Львів) - за дослідження «Минувшина посади Долішньої»;
Ярослав Ільків (с.Баня Лисовицька, Стрийський р-н) - за дослідження «Московія - обитель зла»;
Василь Касперевич (м.Старий Самбір)- за дослідження «У бойківських церквах ікони Григорія Пізнака»;
Йосип Кобель (смт.Міжгір’я, Закарпатська обл.) - за переклад книги Анатолія Годинка «Невтішний народ»;
Іван Костюк (смт.Міжгір’я, Закарпатська обл) -за дослідження «Історія сіл Репенне, Сухий Міжгірщини»;
Василь Ланчак (м.Івано-Франківськ) - за дослідження «Іван Федевич. Приклад служіння людям»;
Андрій Левик (м.Львів) - за збірку поезії «Жадоба чистоти»;
Марія Магдзяк (м.Червоноград) - за збірку поезії «Плете весна віночок»;
Андрій Москаленко (м.Калуш) -за збірку поезії «Яскравий цвіт веселого життя»;
Людмила Романюк (м.Сокаль) - за книги для дітей «Чарівний промінчик», «Сорока-скрекотуха»;
Борис Солярчук (м.Червоноград) - за цикл пісень «З Україною в серці»;
Василь Сольчаник (м.Старий Самбір) - за цикл досліджень «Яскраві особистостості Старосамбірщини»;
Наталія Співак (м.Новий Розділ) - за книгу для дітей «Веселі пригоди малят та звірят»;
Володимир Титар (с.Лопушанка, Старосамбірський р-н) - за книгу для дітей «Хоробрий зайчик»;
Михайло Храпко (м.Старий Самбір) - за дослідження «Нескорений лицар», збірку віршів,
Василь Чубик ( с.Надиби, Старосамбірський р-н) - за цикл віршів «Хвилина у вічності».
Подяками за участь у конкурсі нагороджені
Василь Василечко (с.Сянки, Турківський р-н)),
Наталія Задорожна, Андрій Славич (м.Дрогобич) - за дослідження «Музично-педагогічна діяльність В.Сторонського»;
Галина Ігнацевич (м.Ужгород) -за збірку віршів та легенду «Люби мене»;
Наталя Криванич (с.Репинне, Закарпатська обл.)- за збірку віршів;
Дарія Ониськів (м.Калуш) - за газетні публікації про бойківський край;
Василь Сигерич (м.Старий Самбір) -за цикл віршів
Роман Ярема (м.Львів) - за збірку віршів «Антитерористична операція»;
Світлана Яцишин (м.Івано-Франківськ) - за сценарій фестивалю стрілецької пісні.
Представлені на конкурс твори будуть популяризовані через Вісник XXI конкурсу ім. М.Утриска «З вершин і низин» та інші видання, а також усно.
На жаль, надто мало робіт на конкурс представили автори з Турківського району. А тому, уже сьогодні закликаємо краєзнавців, педагогів, журналістів, подавати свої роботи на ХХІІ конкурс, презентацію якого заплановано провести 30 серпня 2018 року. Роботи прийматимуть до 10 серпня.
Михайло ВАГІЛЬ, голова оргкомітету конкурсу.
Газета "Бойківщина" №31,2017

Пример служения людям»;
Андрей Левик (г.Львов) - за сборник поэзии «Жажда чистоты»;
Мария Магдзяк (г.Червоноград) - за сборник поэзии «Плетет весна веночек»;
Андрей Москаленко (г.Калуш) -за сборник поэзии «Яркий цвет веселой жизни»;
Людмила Романюк (г.Сокаль) - за книги для детей «Волшебный лучик», «Сорока-квакушка»;
Борис Солярчук (г.Червоноград) - за цикл песен «С Украиной в сердце»;
Василий Сольчаник (г.Старый Самбор) - за цикл исследований «Яркие особистостості Старосамбірщини»;
Наталья Спивак (г.Новый Раздел) - за книгу для детей «Веселые приключения малышей и зверят»;
Владимир Тытарь (с.Лопушанка, Старосамборский р-н) - за книгу для детей «Храбрый зайчик»;
Михаил Храпко (г.Старый Самбор) - за исследование «Непокоренный рыцарь», сборник стихов,
Василий Чубык ( с.Надыбы, Старосамборский р-н) - за цикл стихов «Минута вечности».
Благодарностями за участие в конкурсе награждены
Василий Василечко (с.Сянки, Турковский р-н)),
Наталья Задорожная, Андрей Славич (г.Дрогобыч) - за исследования «Музыкально-педагогическая деятельность В.Сторонский»;
Галина Ігнацевич (г.Ужгород) -за сборник стихов и легенду «Люби меня»;
Наталья Криванич (с.Репинное, Закарпатская обл.)- за сборник стихов;
Дарья Ониськив (м.Калуш) - за газетные публикации о бойковский край;
Василий Сигерич (г.Старый Самбор) -за цикл стихов
Роман Ярема (г.Львов) - за сборник стихов «Антитеррористическая операция»;
Світлана Яцишин (г.Ивано-Франковск) - за сценарий фестиваля стрелковой песни.
Представленные на конкурс произведения будут популяризованной через Вестник XXI конкурса імМ.Утриска «С вершин и низин» и другие издания, а также устно.
К сожалению, слишком мало работ на конкурс представили авторы из Турковского районуА поэтому, уже сегодня призываем краеведов, педагогов, журналистов, подавать свои работы на XXII конкурс, презентацию которого планируется провести 30 августа 2018 рокуРоботи будут принимать до 10 августа.
Михаил ВАГІЛЬ, председатель оргкомитета конкурса.
Газета "Бойковщина" №31,2017
..

Рейтинг: 
0
Голосов пока нет

Интересные новости

Юрий Сытник: «У нас скоро будет азиатская деспотия, потому что наши вожди - это ксерокопии Путина»
window.adb_site_type = 'ucoz'; window.adb_showcrit = 0 ; window.adb_abandoned = 0 ; window.ucoz_site_type = 'ucoz' ; Скажу вам честно - н...
25 сентября состоится пресс-конференция посвященная работе 7-й Международной выездной клиники пластической хирургии
window.adb_site_type = 'ucoz'; window.adb_showcrit = 0 ; window.adb_abandoned = 0 ; window.ucoz_site_type = 'ucoz' ; В понедельник, 25 се...
Михаил Цимбалюк: Псевдореформирование по-украински
window.adb_site_type = 'ucoz'; window.adb_showcrit = 0 ; window.adb_abandoned = 0 ; window.ucoz_site_type = 'ucoz' ; Украинская власть, в...
Новые депутаты Турковского городского совета
window.adb_site_type = 'ucoz'; window.adb_showcrit = 0 ; window.adb_abandoned = 0 ; window.ucoz_site_type = 'ucoz' ; 28 сентября 2017 год...